• Los cines
 
 
CINE ILLA CARLEMANY
Av. Carlemany, 68-70 Pl. 2a
AD700 • Escaldes-Engordany
Tel.: (+376) 892040

  



  • LIGA DE LA JUSTICIA

Duración: 121 min.
Género: Acción
Divendres 17 de novembre: 17:45h, 19:30h, 22:00h
Dissabte 18 i diumenge 19 de novembre: 12:30h, 16:45h, 17:45h, 19:15h, 22:00h, 22:45h
De dilluns 20 a dimecres 22 de novembre: 17:45h, 19:30h, 22:00h
Dijous 23 de novembre: 17:30h, 19:50h, 22:15h
 
  • LIGA DE LA JUSTICIA (V.O.S.E.)

Duración: 121 min.
Género: Acción
De divendres 17 a dijous 23 de novembre: 20:15h
 
  • CON LOS BRAZOS ABIERTOS

Duración: 92 min.
Género: Comedia
De divendres 17 a dijous 23 de novembre: 17:45h, 22:00h
 
  • CON LOS BRAZOS ABIERTOS (V.O.S.E.)

Duración: 92 min.
Género: Comedia
Divendres 17 de novembre: 19:45h
Dissabte 18 i diumenge 19 de novembre: 15:45h, 19:45h
De dilluns 20 a dijous 23 de novembre: 19:45h
 
  • L’ILLA DELS MONSTRES (EN CATALÀ)

Duración: 80 min.
Género: Animación
Divendres 17 de novembre: 17:45h, 18:30h
Dissabte 18 i diumenge 19 de novembre: 11:30h, 13:15h, 15:00h, 16:00h, 18:30h
De dilluns 20 a dimecres 22 de novembre: 17:45h, 18:30h
Dijous 23 de novembre: 18:30h
 
  • FELIZ DÍA DE TU MUERTE

Duración: 96 min.
Género: Ciencia Ficción
Dimecres 15 i dijous 16 de novembre: 17:45h, 19:45h, 22:15h
Divendres 17 de novembre: 20:10h, 22:45h
Dissabte 18 i diumenge 19 de novembre: 15:30h, 20:10h
De dilluns 20 a dimecres 22 de novembre: 20:10h, 22:45h
Dijous 23 de novembre: 22:45h
 
  • FELIZ DÍA DE TU MUERTE (V.O.S.E.)

Duración: 96 min.
Género: Ciencia Ficción
Dimecres 15 i dijous 16 de novembre: 20:00h
 
  • ENGANCHADOS A LA MUERTE

Duración: 110 min.
Género: Ciencia Ficción
Dimecres 15 i dijous 16 de novembre: 19:30h, 22:00h
 
  • THOR RAGNAROK

Duración: 130 min.
Género: Acción
Dimecres 15 i dijous 16 de novembre: 17:30h, 20:00h, 22:30h
Divendres 17 de novembre: 17:30h, 22:15h
Dissabte 18 i diumenge 19 de novembre: 12:15h, 17:30h, 22:15h
De dilluns 20 a dimecres 22 de novembre: 17:30h, 22:15h
Dijous 23 de novembre: 17:30h, 22:30h
 
  • AMERICAN ASSASSIN

Duración: 112 min.
Género: Suspense
Dimecres 15 i dijous 16 de novembre: 22:15h
Divendres 17 de novembre: 20:15h
Dissabte 18 i diumenge 19 de novembre: 16:15h
De dilluns 20 a dijous 23 de novembre: 20:15h
 
  • PREMIERS CRUS

Duración: 96 min.
Género: Drama
Dijous 23 de novembre: 20:30h
 
  • EL SECRETO DE MARROWBONE

Duración: 110 min.
Género: Thriller
Dimecres 15 i dijous 16 de novembre: 20:00h, 22:30h
Divendres 17 de novembre: 22:30h
Dissabte 18 i diumenge 19 de novembre: 20:15h, 22:30h
De dilluns 20 a dijous 23 de novembre: 22:30h
 
  • GEOSTORM

Duración: 110 min.
Género: Acción
Dimecres 15 i dijous 16 de novembre: 17:45h
 
  • OPERACIÓ CACAUET 2 (CATALÀ)

Duración: 95 min.
Género: Animación
Dissabte 18 i diumenge 19 de novembre: 12:00h, 14:00h
 
  • POKEMON: TE ELIJO A TI

Duración: 90 min.
Género: Animación
Dimecres 15 i dijous 16 de novembre: 18:00h
 
  • TADEO JONES 2

Duración: 87 min.
Género: Animación
Dissabte 18 i diumenge 19 de novembre: 11:45h, 13:30h
 
 
 

© 2010 - 2017 • ANDORRAALDIA.COM (NO+3 DIGITAL DISSENY GRAFIC A ANDORRA)

powered by INEBIT, SL DISSENY WEB A ANDORRA, SERVIDORS DEDICATS I HOSTING

AVISO LEGAL