• The cinemas
 
 
CINEMA ILLA CARLEMANY
Av. Carlemany, 68-70 Pl. 2a
AD700 • Escaldes-Engordany
Tel.: (+376) 892040

  



  • UN LUGAR TRANQUILO

Duration: 90 min.
Kind: Terror
Divendres 20 d'abril: 18:00h, 20:00h, 22:00h
Dissabte 21 i diumenge 22 d'abril: 16:15h, 18:15h, 20:15h, 22:15h
De dilluns 23 a dijous 26 d'abril: 18:00h, 20:00h, 22:00h
 
  • UN LUGAR TRANQUILO (V.O.S.E.)

Duration: 90 min.
Kind: Terror
De dilluns 23 a dijous 26 d'abril: 19:45h
 
  • EL PRÍNCIPE ENCANTADOR

Duration: 85 min.
Kind: Animation
Divendres 20 d'abril: 17:45h
Dissabte 21 i diumenge 22 d'abril: 12:15h, 14:00h, 15:45h, 17:45h
De dilluns 23 a dijous 26 d'abril: 17:45h
 
  • PROYECTO RAMPAGE

Duration: 107 min.
Kind: Adventure
Dimecres 18 i dijous 19 d'abril: 18:15h, 20:30h, 22:45h
Divendres 20 d'abril: 18:15h, 20:30h, 22:45h
Dissabte 21 d'abril: 15:30h, 17:45h, 20:00h, 22:30h
Diumenge 22 d'abril: 16:00h, 18:15h, 20:30h, 22:45h
De dilluns 23 a dijous 26 d'abril: 18:00h, 20:15h, 22:30h
 
  • LEO DA VINCI: MISSIÓ MONA LISA (CATALÀ)

Duration: 85 min.
Kind: Animation
Dimecres 18 i dijous 19 d'abril: 18:00h
Dissabte 21 i diumenge 22 d'abril: 11:30h, 13:15h, 15:15h
 
  • JUEGO DE LADRONES, EL ATRACO PERFECTO

Duration: 140 min.
Kind: Action
Dimecres 18 d'abril: 19:45h, 22:30h
Dijous 19 d'abril: 22:15h
Divendres 20 d'abril: 19:45h, 22:30h
Dissabte 21 d'abril: 19:45h
Diumenge 22 d'abril: 19:45, 22:30h
De dilluns 23 a dijous 26 d'abril: 22:00h
 
  • 15:17 TREN A PARÍS (V.O.S.E.)

Duration: 94 min.
Kind: Action
Dimecres 18 i dijous 19 d'abril: 20:00h
 
  • READY PLAYER ONE

Duration: 139 min.
Kind: Science Fiction
Dimecres 18 d'abril: 19:30h, 22:15h
Dijous 19 d'abril: 19:30h
Divendres 20 d'abril: 19:30h, 22:15h
Dissabte 21 i diumenge 22 d'abril: 12:30h, 19:15h, 22:00h
De dilluns 23 a dijous 26 d'abril: 19:30h, 22:15h
 
  • CAMPEONES

Duration: 124 min.
Kind: Comedy
Dimecres 18 d'abril: 17:30h, 20:00h, 22:30h
Dijous 19 d'abril: 17:30h, 19:45h, 22:15h
Divendres 20 d'abril: 17:30h, 20:00h, 22:30h
Dissabte 21 i diumenge 22 d'abril: 17:30h, 20:00h, 22:30h
De dilluns 23 a dijous 26 d'abril: 17:30h, 20:00h, 22:30h
 
  • LA TRIBU

Duration: 90 min.
Kind: Comedy
Dimecres 18 i dijous 19 d'abril: 22:00h
 
  • PETER RABBIT

Duration: 95 min.
Kind: Animation
Dimecres 18 i dijous 19 d'abril: 17:45h
Divendres 20 d'abril: 17:30h
Dissabte 21 i diumenge 22 d'abril: 11:45h, 13:45h, 17:15h
De dilluns 23 a dijous 26 d'abril: 17:30h
 
  • EL HIJO DE BIGFOOT

Duration: 92 min.
Kind: Animation
Dimecres 18 i dijous 19 d'abril: 17:30h
Dissabte 21 i diumenge 22 d'abril: 12:00h, 13:45h, 15:30h
 
 
 

© 2010 - 2018 • ANDORRAALDIA.COM (NO+3 DIGITAL DISSENY GRAFIC A ANDORRA)

powered by INEBIT, SL DISSENY WEB A ANDORRA, SERVIDORS DEDICATS I HOSTING

LEGAL NOTICE